QR Kód Statisztikák Jelentés 2026: Mi 13 millió valós beolvasás Valójában mutat
A legtöbb QR-kód statisztikai oldal ugyanazokat a Statista előrejelzéseket és felmérések állításait újrahasznosítja. Ez a jelentés más: mi elemeztük 12 988 255 beolvasást 884 074 QR-kódon keresztül 20 000+ márka által létrehozva 110 országban — és közzétettük azokat a számokat, amelyeket az iparág nem. Hány QR-kódot nem olvasnak be soha. Mennyire egyenlőtlen valójában a beolvasási volumen. Mennyi ideig él valójában egy QR-kód. És mekkora a szakadék aközött, amit a marketingesek mondanak, és amit tesznek.


Ebben a jelentésben
- Főbb megállapítások — 12 statisztika, amit idézhetsz
- Módszertan és adatkészlet
- A QR-kód teljesítménytörvénye: a legjobb 1% veszi fel a beolvasások 80%-át
- A QR-kódok 34,6%-át soha nem olvassák be
- QR-kód élettartam: a legtöbb érték a 90. nap után érkezik
- A szerkesztési szakadék: amit a marketingesek mondanak vs. amit tesznek
- 10 "beolvasásból" 1 nem emberi
- Amikor az emberek beolvasnak: nap és óra hőtérkép
- Ahol az emberek beolvasnak: 235 ország
- Eszközök: iPhone vs. Android
- Amit az emberek QR-kódokká alakítanak
- Piaci kontextus: harmadik féltől származó számok
- Hogyan idézd és használd újra ezeket az adatokat
- GYIK
Főbb megállapítások
Minden alábbi szám a Pageloot platform adataiból származik: 12 988 255 beolvasási esemény 884 074 QR-kódon keresztül, 2020 júliusa – 2026 júliusa. Teljes definíciók a módszertanban. Bármelyiket szabadon idézheted forrásmegjelöléssel — lásd hogyan kell idézni.
- A QR-kódok legjobb 1%-a rögzíti az összes beolvasás 80,4%-át. A kódok alsó 80%-a mindössze 4%-ot rögzít közöttük.
- A medián QR-kód pontosan 1 beolvasást kap. Az átlag 26,3 — egy 26-szoros különbség, ami az "átlagos beolvasások kódonként" kifejezést félrevezető mérőszámmá teszi bármely kampány számára.
- Az összes QR-kód 34,6%-át soha nem olvassák be egyszer sem. A valaha létrehozott kódok több mint 1/3-a nulla beolvasással halt meg.
- A fizető vállalkozások sokkal jobban teljesítenek — de kódjaik 1/7-e még mindig meghal. Soha nem szkennelt arány: 14,6% a fizetős fiókokon vs. 35,8% az ingyenes próba fiókokon.
- A fizetős üzleti fiókokon lévő QR kódok átlagosan 307 szkennelést érnek el — 35-szöröse a próba-fiók átlagának, ami 8,9. A mediánok: 9 beolvasás vs. 1.
- Egy QR-kód élettartama alatti beolvasásainak 63,4%-a a 90. nap után érkezik. 40,5%-a érkezik az első év után (2023-as kohorsz, 2,5+ év megfigyelés).
- Az összes beolvasás több mint fele, amit egy QR-kód valaha kapni fog, 6+ hónappal a létrehozása után történik. A QR-kód hosszú távú eszköz, nem kampány.
- Még a teljes szerkesztési hozzáféréssel rendelkező fizetős fiókokon is a dinamikus QR kódok 67,5%-a soha nem kerül szerkesztésre az elkészítésük napja után — és 54,8%-a soha nem kerül szerkesztésre. Marketinges felmérésekben nagyjából 10-ből 7 állítja, hogy legalább havonta frissíti a kódjait.
- A nyers QR "beolvasási" forgalom 10,2%-a az elmúlt 12 hónapban botoktól származott — üzemidő-figyelők, linkellenőrzők és webrobotok, nem emberek.
- Az iOS adja az emberi beolvasások 48,9%-át, az Android 38,2%-át. Az összes beolvasás 87,1%-a mobilon történik; csak a Mobile Safari a beolvasási forgalom 38,8%-a.
- Az USA az 1. számú beolvasó ország — a globális volumen mindössze 11,9%-ával. Törökország, Ukrajna, Indonézia és Spanyolország teszi ki az első 5-öt. Leggyorsabban növekvő: Csehország (+101% éves szinten) és Írország (+72% éves szinten).
- A link QR-kódok részesedést veszítenek: az összes valaha létrehozott kód 44,8%-a, de a 2025-ös létrehozásoknak csak 35,8%-a. A PDF kódok közel megduplázódtak az új kódok 24,3%-ára, a helykódok 5-szörösére nőttek, és az audio kódok közel nulláról 4%-ra emelkedtek. Az összes kód 94,4%-a dinamikus.
Módszertan és adatkészlet
Ez a jelentés aggregált, anonimizált platformadatokon alapul, a Pageloot, egy QR-kód platform, amelyet 20 000+ márka használ 110 országban 2019 óta.
| Adatkészlet | Érték |
|---|---|
| Elemzett beolvasási események | 12,988,255 |
| Létrehozott QR-kódok (összesen) | 884,074 |
| Aktív kódok az eloszlás elemzésben | 494,380 |
| Dinamikus kódok a szerkesztési viselkedés elemzésben | 28 541 (fizetős fiókok) |
| Megfigyelési időszak | 2020 júliusa – 2026 júliusa |
| Beolvasási eredetek | 235 ország és terület |
Definíciók. A "beolvasás" egy szerveroldali átirányítási esemény, amelyet akkor rögzítenek, amikor egy dinamikus QR-kódot beolvasnak; a statikus kódok nem irányulnak át szerveren keresztül, és nem mérhetők — ez egy iparágra jellemző korlátozás, nem a Pageloot sajátja. A "fizetős fiók" bármely olyan fiók, amely legalább egy sikeres terheléssel rendelkezik, aktív vagy lemondott. A hosszú élettartamú kohorsz lefedi a 2023-as naptári évben létrehozott összes kódot, mindegyiknek legalább 2,5 év megfigyelt élettartamot biztosítva. A percentilisek és mediánok egyedi kódokon, nem fiókokon keresztül kerülnek kiszámításra.
Próbaidőszak cenzúrázása. A nem konvertált próba fiókokon lévő kódok csak egy próbaidőszak alatt szkennelhetők és szerkeszthetők, így a próba-fiók adatok mind a felhasználói viselkedést, mind a próbaidőszak lejártát tükrözik. A fizetős fiókok adatai nincsenek cenzúrázva — ezek a kódok aktívak maradnak, amíg a fiók létezik. Emiatt a szerkesztési viselkedés elemzése csak a fizetős fiókokra terjed ki. A hosszú élettartamú kohorsz tartalmazza a lejárt próba kódokat, amelyek csak korai szkenneléseket adhatnak — ami azt jelenti, hogy az élettartam adatok, ha egyáltalán, alábecsülik, mennyire is késleltetett a szkennelési volumen.
Botkezelés. Az eszköz-, operációs rendszer- és böngészőadatok kizárják az azonosított automatizált felhasználói ügynököket (üzemidő-figyelők, webrobotok, linkellenőrzők), amelyek az elmúlt 12 hónap nyers beolvasási eseményeinek 10,2%-át tették ki — ez önmagában is egy megállapítás, amelyről alább. Más összesítések nyers eseményszámok, összhangban azzal, ahogyan az iparág minden platformja jelenti a beolvasásokat.
Korlátozások. Ez egyplatformos adat, és a platformok összetétele alakítja a számokat: a Pageloot a kis- és közepes méretű vállalkozások és marketingügynökségek felé hajlik. Az időbélyegek UTC-ben vannak. Személyazonosításra alkalmas információt egyetlen ponton sem használtunk – minden lekérdezés csak összesített volt. Az adatok negyedévente frissülnek; ez az oldal az alján tünteti fel az utolsó ellenőrzés dátumát.
A QR-kód hatványtörvény: a legjobb 1% viszi a szkennelések 80%-át
Az iparági jelentések egy számot imádnak: az átlagos szkennelések száma QR-kódonként. Néhányan 70+-ot említenek. Platformszintű átlagunk 26,3. Mindkét szám technikailag igaz és gyakorlatilag haszontalan, mert a QR-szkennelési volumen extrém hatványtörvény-eloszlást követ – és az átlagok hazudnak a hatványtörvényekben.
Íme az adatok valódi alakja. Rangsoroltuk az összes 494 380 aktív QR-kódot az összes szkennelés alapján, és kiszámítottuk az egyes percentilisek részesedését a 12,99 millió összegből:
Az összes szkennelés kumulatív részesedése, a QR-kódok legjobb X%-a szerint
Vigye az egeret a görbe fölé. Szaggatott vonal = tökéletesen egyenlő eloszlás.
Forrás: Pageloot platform adatok, 494 380 QR-kód, 12,99 millió szkennelés, 2020–2026. A diagram CC BY 4.0 licenc alatt, forrásmegjelöléssel újra felhasználható.
| Szegmens | Kódok | Az összes szkennelés részesedése |
|---|---|---|
| Legjobb 1% | 4,944 | 80.4% |
| Legjobb 5% | 24,720 | 89.5% |
| Legjobb 10% | 49,440 | 92.8% |
| Alsó 80% | 395,504 | 4.0% |
A percentilis nézet brutálisan ugyanazt a pontot mutatja: a medián QR-kódnak 1 beolvasás. A 90. percentilisnek 12 van. El kell érnie a 99. percentilist, mielőtt egy kódnak 161 szkennelése lenne – és a 26,3-as átlag a 90. percentilis felett helyezkedik el, amit teljes egészében egy kis csoportnyi „szörny” kód húz oda, amelyek éttermi asztalokon, termékcsomagolásokon és kirakatokon találhatók.
A QR-kódok 34,6%-át soha nem olvassák be
A platformon lévő 494 380 aktív QR-kód közül, 170 950 – 34,6% – nulla szkenneléssel rendelkezik. Nem "alacsony elkötelezettség". Nulla. Több mint minden harmadik valaha készült QR-kódot kinyomtatták, közzétették, tesztelték vagy elhagyták anélkül, hogy egyetlen ember is kamerát irányított volna rá.
Két kifogás merül fel itt: a próba fiókok teszt kódokat hoznak létre, és a Pagelooton a nem konvertált próba kódok szintén nem szkennelhetők többé a próbaidőszak után (lásd módszertanban). Mindkettő felfújja a próbaoldali számot — így az a felosztás számít, hogy a fiók valaha fizetett-e:
medián: 1 szkennelés · átlag: 8,9
medián: 9 szkennelés · átlag: 307
fizetős vs. ingyenes fiókok
Két megállapítás rejtőzik ebben a felosztásban. Először is, a próba kifogás csak eddig érvényes: még a QR kódokért fizető vállalkozások körében is, 7 kódból 1 soha nem kerül szkennelésre. A pénz szándékot vásárol, nem elhelyezést. Másodszor, a fizetős és próba kódok közötti 35-szörös különbség a legvilágosabb jel ebben az egész adatkészletben arról, hogy mi választja el a működő QR kódokat a halottaktól — a valódi üzleti felhasználási esethez (egy menü, egy termék, egy értékelési folyamat, egy fizetés) csatolt kódok szkennelésre kerülnek; a "kipróbálásra" létrehozott kódok nem.
QR-kód élettartam: az érték nagy része a 90. nap után érkezik
A legnagyobb tévhit ebben a kategóriában az, hogy a QR-kód egy kampányeszköz – csúcs, hanyatlás, kész. Az adatok ennek az ellenkezőjét mutatják. Az élettartam tiszta méréséhez vettük az összes 2023-ban létrehozott kódot (mindegyik 2,5+ év megfigyelt élettartammal rendelkezik), és csoportosítottuk a szkenneléseket a kód életkora szerint az egyes szkennelések pillanatában:
Mikor történnek a szkennelések? Az élettartam szkennelések aránya kód életkor szerint (2023-as kohorsz)
Minden 2023-ban létrehozott QR-kód · 2,46 millió szkennelés · vigye az egeret az oszlopok fölé
Forrás: Pageloot platform adatok, 2023-as létrehozási kohorsz. A diagram CC BY 4.0 licenc alatt, forrásmegjelöléssel újra felhasználható.
Olvassa el újra: egy QR-kód élettartam szkenneléseinek mindössze 21,7%-a történik az első hetében. 63,4%-a a 90. nap után érkezik. 40,5%-a a kód első születésnapja után érkezik – és az 1–2 éves időszak (23,3%) nagyobb, mint az indulási hét. Az élettartam szkennelések 50%-os határa a 6. hónap után lép át. A QR-kódok nem úgy viselkednek, mint a hirdetési kampányok. Úgy viselkednek, mint az eszközök, amelyek a nyomtatott anyagok keringésével gyarapodnak: a névjegykártyák fiókokban ülnek, a menük laminálva maradnak, a csomagolások polcokon ülnek, a matricák ablakokon maradnak.
A szerkesztési szakadék: amit a marketingesek mondanak vs. amit valójában tesznek
A dinamikus QR kódok fő jellemzője a szerkeszthetőség: a cél megváltoztatása nyomtatás után. Az Bitly által közzétett felmérés adatai szerint nagyjából 10-ből 7 marketinges állítja, hogy legalább havonta frissíti vagy átirányítja dinamikus kódjait. Platform adataink azt mérik, ami valójában történik — korlátozva a 28 541 dinamikus kódra a fizetős fiókokon, ahol a szerkesztési hozzáférés korlátlan a kód teljes élettartama alatt:
Ez egy hatalmas mondás/cselekvés szakadék — és ez a szám hízelgő változata, csak fizető ügyfeleken mérve, akik bármely kódot, bármikor, külön költség nélkül szerkeszthetnek. Kód szinten kétharmadát soha nem érintik az indítás napja után. Az első szerkesztések legnagyobb csoportja a létrehozástól számított 24 órán belül történik — elírások javítása és beállítási változtatások, nem kampánymenedzsment.
Ez azt jelenti, hogy a szerkeszthetőség haszontalan? Nem — azt jel insurance against reprinting. A fizetős kódok körülbelül egyharmada végül kap egy valódi indítás utáni szerkesztést — mindegyik egy elkerült újranyomtatása névjegykártyáknak, menüknek vagy csomagolásnak, amikor egy URL meghal, egy PDF frissül, vagy egy kampány irányt vált. Egy elkerült újranyomtatás jellemzően évekre fedezi a funkció költségét. Csak ne vegyél QR platformot, mert azt képzeled, hogy hetente A/B-teszteled a célokat. Az adatok szerint nem fogod.
10 "beolvasásból" 1 nem emberi
Over the last 12 months, 10.2% of raw scan events on our platform came from automated agents — uptime monitors, security link-checkers, and crawlers that follow QR redirect URLs. We identified them by user agent and excluded them from every device, OS, and browser figure in this report.
Amikor az emberek beolvasnak: nap és óra hőtérkép
A péntek a legforgalmasabb szkennelési nap (a heti szkennelések 15,6%-a), ezt követi a szombat (15,1%). A vasárnap a legcsendesebb (12,7%). A különbség valós, de szerény – a QR-kód szkennelés mindennapi viselkedés, nem hétvégi.
Szkennelési volumen a hét napjai és órái szerint (UTC), elmúlt 12 hónap
Sötétebb = több szkennelés · vigye az egeret bármely cella fölé
Forrás: Pageloot platform adatok, elmúlt 12 hónap. Időpontok UTC-ben – európai súlyú szkennelési bázissal a helyi csúcsidő nagyjából 1–3 órával későbbre tolódik. A diagram CC BY 4.0 licenc alatt, forrásmegjelöléssel újra felhasználható.
A legforgalmasabb időszakok a péntek 08:00 UTC és a szombat déli órák – egy munkanapi ebéd és hétvégi szabadidős minta, amely összhangban van az étlapokkal, kiskereskedelemmel és eseményekkel, amelyek a volument hajtják. A naptári szezonalitást illetően adataink ellentmondanak egy gyakori iparági állításnak, miszerint december a QR-szezon csúcsa: ezen a platformon, május, október és március a legerősebb hónapok, decemberrel a középmezőnyben. A szezonalitás attól függ, mire vannak nyomtatva a kódok, nem a naptártól.
Hol szkennelnek az emberek: 235 ország és terület
235 országból és területről rögzítettek szkenneléseket; 125-ben több mint 1000 szkennelést regisztráltak. A fő üzenet: A QR-kód szkennelés sokkal kevésbé USA-központú, mint ahogy az USA-ra fókuszáló jelentések sugallják. Az Egyesült Államok az 1. ország – a globális volumen mindössze 11,9%-ával.
A 15 leggyakoribb ország az összes szkennelés alapján
Vigye az egeret a sávok fölé
Forrás: Pageloot platform adatok, 2020–2026. A diagram CC BY 4.0 licenc alatt, forrásmegjelöléssel újra felhasználható.
Leggyorsabban növekvő szkennelési piacok (éves összehasonlításban, min. 5000 szkennelés)
| Ország | Elmúlt 12 hónap | Előző 12 hónap | Növekedés |
|---|---|---|---|
| Csehország | 46,551 | 23,186 | +101% |
| Írország | 43,533 | 25,351 | +72% |
| Irak | 85,561 | 59,231 | +44% |
| Ausztria | 7,273 | 5,320 | +37% |
| Olaszország | 51,012 | 40,770 | +25% |
| Svédország | 44,099 | 35,536 | +24% |
Eszközök: Az iPhone megelőzi az Androidot, a Safari dominál
Az elmúlt 12 hónap emberi szkennelései (botok kizárva) alapján, 87,11% mobil eszközön történt. Ezen a platformon az iOS globálisan 48,91%-kal vezet az Android előtt, amely 38,21%-ot ért el — a szokásos regionális megjegyzéssel, miszerint az iOS dominál Észak-Amerikában és Nyugat-Európában, míg az Android vezet Ázsiában és a világ többi részén.
Operációs rendszer részesedése emberi szkennelésekből, elmúlt 12 hónap
Automatizált felhasználói ügynökök kizárva
Forrás: Pageloot platform adatok, elmúlt 12 hónap, botforgalom kizárva. A diagram újra felhasználható CC BY 4.0 licenc alatt, forrásmegjelöléssel.
| Böngésző | Emberi szkennelések részesedése |
|---|---|
| Mobil Safari | 38.8% |
| Chrome mobil | 22.9% |
| Samsung Internet | 8.3% |
| Edge | 7.5% |
| Chrome mobil (iOS) | 6.7% |
| Chrome (asztali) | 4.7% |
A gyakorlati tanulság: bármire is mutat egy QR-kód, azt telefonon fogják megítélni, leggyakrabban Safariban. Ha a céloldal, PDF vagy menü nem mobilra optimalizált és gyors, a beolvasás kárba veszett – és a fenti hatványtörvény szakasz szerint a legtöbb kód nem kap sok beolvasást, amit elpazarolhatna.
Mivé alakítják az emberek a QR-kódokat – és hogyan változik ez
Az egyszerű link QR-kód még mindig #1, de folyamatosan veszít a részesedéséből: az összes valaha létrehozott kód 44,8%-a, ami 2025-ben létrehozott kódok 35,8%-ára csökkent. Ami felváltja, az a tartalomtárolás – olyan kódok, amelyek maguk hordozzák a tartalmat, ahelyett, hogy egy weboldalra mutatnának:
QR-kód típusok: a 2025-ös alkotások részesedése
Vigye az egeret a sávok fölé az eltolódás megtekintéséhez az összesített részesedéshez képest
Forrás: Pageloot platform adatok. A diagram CC BY 4.0 licenc alatt újra felhasználható, forrásmegjelöléssel.
Három eltolódás emelkedik ki. A PDF kódok majdnem megduplázódtak – a történelmi alkotások 13,3%-áról a 2025-ös alkotások 24,3%-ára, szinte teljes egészében a több dokumentumot tartalmazó kódoknak köszönhetően, amelyek teljes fájlkészleteket (menüket, kézikönyveket, katalógusokat, specifikációs lapokat) szolgálnak ki egyetlen nyomtatott kódból. A helymeghatározó kódok 5-szörösére nőttek részesedésükben (1,2% → 6,0%), mivel a Google Térkép QR-kódok a véleménygenerálás és az útvonalkeresés alapvető eszközévé váltak. És az audio QR-kódok a semmiből jelentek meg 4,0%-ra – múzeumok, emlékművek, termékleírások és hangjegyzetek. Eközben a platformon lévő összes kód 94,4%-a dinamikus; a statikus most már csak egy rést jelent azoknak a kódoknak, amelyek valóban soha nem változnak.
Piaci kontextus: a harmadik féltől származó számok, röviden
A teljesség kedvéért – mivel a legtöbb ember a statisztikai oldalakon piaci méretadatokat keres – itt vannak a széles körben idézett harmadik féltől származó számok. A fentiekkel ellentétben ezek nem a mi adataink, és javasoljuk az elsődleges források ellenőrzését:
| Statisztika | Adat | Forrás |
|---|---|---|
| Globális QR-kód piac, 2025 | ~$13,04 milliárd, 2030-ra ~$33,14 milliárdra becsülve | Mordor Intelligence |
| Amerikai okostelefon-felhasználók, akik QR-kódokat szkennelnek, 2026 | ~102,6 millióra becsülve | eMarketer / Insider Intelligence |
| Dinamikus QR-kódok piaci részesedése | ~65% | Mordor Intelligence |
| Marketingesek, akik QR-kódokat használnak kampányaikban | 90%+ | Több iparági felmérés |
Érdemes megjegyezni a bot szakaszután: az összesített iparági szkennelési előrejelzések a platformok által jelentett nyers adatokból épülnek fel, amelyek – adataink szerint – nagyjából 10% automatizált forgalmat tartalmaznak, amit eddig senki sem hozott nyilvánosságra.
Hogyan idézd és használd újra ezeket az adatokat
Pageloot QR-kód statisztikai jelentés 2026 — pageloot.com/qr-code-statistics/
Az ezen az oldalon található összes statisztika és diagram újra közzétehető a CC BY 4.0: szabadon felhasználható cikkekben, kutatásokban, prezentációkban és jelentésekben, a forrás megjelöléseként erre az oldalra mutató linkkel. A teljes összesített adatkészlet nyilvánosan elérhető a GitHubon: github.com/siimti/qr-kód statisztika. Újságírók: egyedi kivágásokat (ország vagy kódtípus szerint) vagy idézetet tudunk biztosítani bármely megállapításról — általában még aznap. Elérhet minket a pageloot.com.
oldalon keresztül Adatfrissítés:.
azt jelenti, hogy a kódjai túlélik bármely előfizetést – ami a fenti élettartam adatok szerint pontosan az, amire szükségük van.
Ingyenes QR-kód generátor → Életre szóló ajánlat $197-től → Használja ki az adatokat.Gyakori kérdések
A Pageloot által elemzett 494 380 QR-kód közül 34,61%-át soha nem szkennelték be egyszer sem. Fizetős üzleti fiókokon az arány 14,61%-ra csökken; ingyenes próba fiókokon 35,81%, amit a próbaidő lejárata növel. Azok a kódok, amelyek valós felhasználási esethez kapcsolódnak — menük, csomagolás, vélemények, fizetések — azok, amelyeket beolvasnak.
A középérték 26,3 szkennelés, de a medián mindössze 1 — a szkennelési volumen hatványtörvényt követ, ahol a kódok legjobb 1%-a rögzíti az összes szkennelés 80.4%-át. A mediánok és percentilisek az egyetlen őszinte mérőszámok: 12 szkennelést felülmúlva egy kód az összes QR-kód legjobb 10%-ában van.
Ameddig a nyomtatott anyag forgalomban van. A Pageloot 2023-as csoportjában egy kód élettartama alatti beolvasásainak 63.4%-ja a 90. nap után, és 40.5%-ja az első év után érkezett. Az összes beolvasás több mint fele 6+ hónappal a létrehozás után történik.
Ritkán — még teljes hozzáféréssel is. Fizetős fiókokon a dinamikus kódok 54,81%-át soha nem szerkesztik egyáltalán, és 67,51%-át soha nem szerkesztik az első nap után. A szerkeszthetőség biztosítékként szolgál az újranyomtatás ellen, nem pedig havi munkafolyamatként.
Kivéve a botforgalmat, az iOS teszi ki a szkennelések 48,9%-át és az Android 38,2%-át a Pageloot platformon. Az összes szkennelés 87,1%-a mobil eszközökön történik, és a Mobile Safari önmagában a szkennelési forgalom 38,8%-át teszi ki.
Az Egyesült Államok vezet a globális szkennelési volumen 11,9%-ával, amelyet Törökország, Ukrajna, Indonézia és Spanyolország követ. A leggyorsabban növekvő piacok éves szinten Csehország (+101%) és Írország (+72%).
Összesített, anonimizált platform adatok a Pageloot-tól: 12 988 255 szkennelési esemény 884 074 QR-kódon keresztül, amelyet több mint 20 000 márka hozott létre 2020 júliusa és 2026 júliusa között. Az eszköz- és böngészőstatisztikák kizárják az azonosított botforgalmat. Részletes információk a módszertani részben.
Idézze ezt az adatot.
A QR-kódjainak túl kell élniük a jelentést.
Tervek megtekintése → Életre szóló ajánlat $197-től →A platform statisztikák 12 988 255 szkennelési eseményből és 884 074 Pageloot-on létrehozott QR-kódból származó összesített, anonimizált adatokból készültek, 2020 júliusa és 2026 júliusa között. Személyazonosításra alkalmas adatot nem értek el vagy használtak fel. Az eszköz-, OS- és böngészőadatok kizárják az azonosított automatizált felhasználói ügynököket. "Fizetős fiók" bármely olyan fiókot jelent, amely legalább egy sikeres terheléssel rendelkezik. Harmadik féltől származó piaci adatok a Mordor Intelligence, az eMarketer / Insider Intelligence és iparági felmérések nyilvánosan elérhető jelentéseiből vannak átfogalmazva, és a megfelelő kiadóik tulajdonában maradnak. A platform adatai a Pageloot ügyfélkörét tükrözik, és eltérhetnek más platformokétól. Az ezen az oldalon található statisztikák és diagramok újra közzétehetők a CC BY 4.0 licenc alatt, az oldalra mutató hivatkozással, mint forrásmegjelöléssel. Az adatok negyedévente felülvizsgálatra és frissítésre kerülnek.









