QR-koodi statistika aruanne 2026: Mida 13 miljonit tegelikku skaneeringut Tegelikult näitavad
Enamik QR-koodi statistika lehti taaskasutavad samu Statista prognoose ja uuringuväiteid. See aruanne on erinev: me analüüsisime 12 988 255 skaneeringut 884 074 QR-koodi kohta loodud 20 000+ brändi poolt 110 riigis — ja avaldasime numbrid, mida tööstus ei avalda. Kui palju QR-koode ei skaneerita kunagi. Kui ebavõrdne skaneerimismaht tegelikult on. Kui kaua QR-kood tegelikult elab. Ja kui suur on lõhe selle vahel, mida turundajad ütlevad ja mida nad teevad.


Selles aruandes
- Peamised järeldused — 12 statistikat, mida saate tsiteerida
- Metoodika ja andmestik
- QR-koodi võimsusseadus: tipp 1% võtab 80% skaneeringutest
- 6% QR-koodidest ei skaneerita kunagi
- QR-koodi eluiga: enamik väärtusest saabub pärast 90. päeva
- Muutmise lõhe: mida turundajad ütlevad vs. mida nad teevad
- 1 kümnest "skaneeringust" ei ole inimene
- Millal inimesed skaneerivad: päeva ja tunni kuumakaart
- Kus inimesed skaneerivad: 235 riiki
- Seadmed: iPhone vs. Android
- Mida inimesed QR-koodideks muudavad
- Turukontekst: kolmandate osapoolte numbrid
- Kuidas seda andmeid tsiteerida ja taaskasutada
- KKK
Peamised järeldused
Iga allolev number pärineb Pagelooti platvormi andmetest: 12 988 255 skaneerimissündmust 884 074 QR-koodi kohta, juuli 2020 – juuli 2026. Täielikud definitsioonid leiate metoodikast. Neid kõiki võite vabalt tsiteerida viitega — vaadake kuidas tsiteerida.
- QR-koodide tipp 1% hõlmab 80.4% kõigist skaneeringutest. Koodide alumine 80% hõlmab nende vahel vaid 4%.
- Mediaan QR-kood saab täpselt 1 skaneeringu. Keskmine on 26.3 — 26-kordne vahe, mis muudab "keskmise skaneeringute arvu koodi kohta" eksitavaks võrdlusaluseks igale kampaaniale.
- 6% kõigist QR-koodidest ei skaneerita kunagi. Rohkem kui 1 kolmest kunagi loodud koodist suri null skaneeringuga.
- Maksvad ettevõtted teevad palju paremini — kuid 1 seitsmest nende koodist sureb ikkagi. Kunagi skaneerimata määr: 14,6% tasulistel kontodel vs. 35,8% tasuta proovikontodel.
- Tasulistel ärikontodel olevate QR-koodide keskmine on 307 skaneeringut – 35 korda rohkem kui proovikontode keskmine 8,9. Mediaanid: 9 skaneeringut vs. 1.
- 4% QR-koodi eluea skaneeringutest saabub pärast 90. päeva. 5% saabub pärast esimest aastat (2023. aasta kohort, 2,5+ aastat vaatlust).
- Rohkem kui pooled kõigist skaneeringutest, mida QR-kood kunagi saab, toimuvad 6+ kuud pärast selle loomist. QR-kood on pikaajaline vara, mitte kampaania.
- Isegi tasulistel kontodel, millel on täielik redigeerimisõigus, ei redigeerita 67,5% dünaamilistest QR-koodidest kunagi pärast nende loomise päeva – ja 54,8% ei redigeerita üldse. Turundajate uuringutes väidab ligikaudu 7 kümnest, et nad uuendavad oma koode vähemalt kord kuus.
- 2% toorest QR "skaneerimise" liiklusest viimase 12 kuu jooksul tuli bottidelt — tööaja monitorid, lingikontrollijad ja roomikud, mitte inimesed.
- iOS moodustab 48.9% inimskaneeringutest, Android 38.2%. 1% kõigist skaneeringutest toimub mobiilis; Mobile Safari üksi moodustab 38.8% skaneerimisliiklusest.
- USA on #1 skaneeriv riik — vaid 11.9% globaalsest mahust. Türgi, Ukraina, Indoneesia ja Hispaania moodustavad esiviisiku. Kiiremini kasvavad: Tšehhi (+101% aastas) ja Iirimaa (+72% aastas).
- Lingi QR-koodid kaotavad osakaalu: 44.8% kõigist kunagi loodud koodidest, kuid vaid 35.8% 2025. aasta loomingust. PDF-koodid peaaegu kahekordistusid 24.3%-ni uutest koodidest, asukohakoodid kasvasid 5 korda ja helikoodid läksid peaaegu nullist 4%-ni. 94.4% kõigist koodidest on dünaamilised.
Metoodika ja andmestik
See aruanne põhineb koondatud, anonüümsetel platvormiandmetel Pageloot, QR-koodi platvormilt, mida on kasutanud 20 000+ brändi 110 riigis alates 2019. aastast.
| Andmestik | Väärtus |
|---|---|
| Analüüsitud skaneerimissündmused | 12,988,255 |
| Loodud QR-koodid (kogu aeg) | 884,074 |
| Aktiivsed koodid jaotuse analüüsis | 494,380 |
| Dünaamilised koodid muutmiskäitumise analüüsis | 28 541 (tasulised kontod) |
| Vaatlusaken | Juuli 2020 – juuli 2026 |
| Skaneerimise päritolud | 235 riiki ja territooriumi |
Definitsioonid. "Skaneering" on serveripoolne ümbersuunamise sündmus, mis registreeritakse dünaamilise QR-koodi skaneerimisel; staatilised koodid ei suunata läbi serveri ja neid ei saa mõõta — see on tööstusharuülene piirang, mitte Pagelooti oma. "Tasuline konto" on iga konto, millel on vähemalt üks edukas tasu, aktiivne või lõpetatud. Pikaealisuse kohort hõlmab iga 2023. kalendriaastal loodud koodi, andes igale neist vähemalt 2,5 aastat vaadeldud eluiga. Protsentiilid ja mediaanid arvutatakse üksikute koodide, mitte kontode lõikes.
Prooviperioodi piirang. Konverteerimata proovikontodel olevad koodid on skaneeritavad ja redigeeritavad ainult prooviperioodi jooksul, seega kajastavad proovikontode näitaj.
Bottide käsitlus. Seadme, OS-i ja brauseri andmed välistavad tuvastatud automatiseeritud kasutajaagendid (tööaja monitorid, roomikud, lingikontrollijad), mis moodustasid 10.2% toorest skaneerimissündmusest viimase 12 kuu jooksul — see on iseenesest oluline leid, mida käsitletakse allpool. Muud kogusummad on toored sündmuste arvud, mis on kooskõlas sellega, kuidas iga platvorm tööstuses skaneeringuid raporteerib.
Piirangud. See on üheplatvormiline andmestik ja platvormide segu kujundab numbreid: Pageloot kaldub väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ning turundusagentuuride poole. Ajatemplid on UTC. Isiklikult tuvastatavat teavet ei kasutatud ühelgi hetkel – kõik päringud olid ainult koondandmed. Andmeid värskendatakse kord kvartalis; sellel lehel on allosas märgitud viimase kontrollimise kuupäev.
QR-koodi võimuseadus: ülemine 1% võtab 80% skannidest
Tööstusaruanded armastavad ühte numbrit: keskmine skannide arv QR-koodi kohta. Mõned tsiteerivad 70+. Meie platvormiülene keskmine on 26,3. Mõlemad numbrid on tehniliselt tõesed ja praktiliselt kasutud, sest QR-skannide maht järgib äärmuslikku võimuseaduse jaotust – ja keskmised valetavad võimuseadustes.
Siin on andmete tegelik kuju. Reastasime kõik 494 380 aktiivset QR-koodi skannide koguarvu järgi ja arvutasime iga protsentiili osa 12,99 miljoni kogusummast:
Kõigi skannide kumulatiivne osakaal, QR-koodide ülemise X% järgi
Hõljutage kursorit kõveral. Katkendjoon = täiesti võrdne jaotus.
Allikas: Pageloot platvormi andmed, 494 380 QR-koodi, 12,99 miljonit skanni, 2020–2026. Diagramm on taaskasutatav CC BY 4.0 litsentsi alusel koos viitega.
| Segment | Koodid | Kõigi skannide osakaal |
|---|---|---|
| Ülemine 1% | 4,944 | 80.4% |
| Ülemine 5% | 24,720 | 89.5% |
| Ülemine 10% | 49,440 | 92.8% |
| Alumine 80% | 395,504 | 4.0% |
Protsentiilvaade toob sama punkti julmalt esile: mediaan QR-koodil on 1 skaneering. protsentiilil on 12. Peate jõudma 99. protsentiilini, enne kui koodil on 161 skanni – ja keskmine 26,3 asub 90. protsentiilist kõrgemal, olles sinna tõmmatud täielikult väikese hulga restoranilaudadel, toote pakenditel ja poeakendel olevate "koletiskoodide" tõttu.
6% QR-koodidest ei skaneerita kunagi
Platvormil olevast 494 380 aktiivsest QR-koodist, 170 950 — 34,6% — on null skanni. Mitte "madal kaasatus". Null. Rohkem kui üks kolmest kunagi loodud QR-koodist trükiti, postitati, testiti või jäeti maha ilma, et ükski inimene oleks sellele kaamerat suunanud.
Siin kehtivad kaks vastuväidet: proovikontod loovad testkoode, ja Pagelootis muutuvad konverteerimata proovikoodid pärast prooviperioodi samuti mitteskannitavaks (vt metoodikast). Mõlemad paisutavad proovipoole numbrit — seega on oluline jaotus selle järgi, kas konto on kunagi maksnud:
mediaan: 1 skann · keskmine: 8,9
mediaan: 9 skanni · keskmine: 307
tasulised vs. tasuta kontod
Selles jaotuses peitub kaks järeldust. Esiteks, prooviperioodi vabandus kehtib vaid teatud piirini: isegi nende ettevõtete seas, kes maksavad QR-koodide eest, 1 kood 7-st ei saa kunagi skannitud. Raha ostab kavatsuse, mitte paigutuse. Teiseks, 35-kordne vahe tasuliste ja proovikoodide vahel on selles andmestikus kõige selgem signaal sellest, mis eristab töötavaid QR-koode surnud koodidest — koodid, mis on seotud tegeliku ärikasutusega (menüü, toode, arvustuste voog, makse), skannitakse; koodid, mis on loodud "proovimiseks", ei skannita.
QR-koodi eluiga: enamik väärtusest saabub pärast 90. päeva
Suurim väärarusaam selles kategoorias on, et QR-kood on kampaania vara – tõus, langus, valmis. Andmed ütlevad vastupidist. Eluea puhtaks mõõtmiseks võtsime kõik 2023. aastal loodud koodid (igaühel üle 2,5 aasta vaadeldud eluiga) ja jaotasime nende skannid koodi vanuse järgi iga skannimise hetkel:
Millal skannid toimuvad? Eluaegsete skannide osakaal koodi vanuse järgi (2023. aasta kohort)
Iga 2023. aastal loodud QR-kood · 2,46 miljonit skanni · hõljutage kursorit tulpadel
Allikas: Pageloot platvormi andmed, 2023. aasta loomise kohort. Diagramm on taaskasutatav CC BY 4.0 litsentsi alusel koos viitega.
Lugege seda uuesti: ainult 21,7% QR-koodi eluaegsetest skannidest toimub selle esimesel nädalal. 63,4% saabub pärast 90. päeva. 40,5% saabub pärast koodi esimest sünnipäeva – ja 1.–2. aasta vahemik (23,3%) on suurem kui käivitusnädal. Eluaegsete skannide 50% piir ületatakse pärast 6. kuud. QR-koodid ei käitu nagu reklaamikampaaniad. Need käituvad nagu varad, mis liituvad trükitud materjali ringlusesse minnes: visiitkaardid istuvad sahtlites, menüüd jäävad lamineerituks, pakendid istuvad riiulitel, kleebised jäävad akendele.
Muutmise lünk: mida turundajad ütlevad vs. mida nad tegelikult teevad
Dünaamiliste QR-koodide peamine omadus on muudetavus: muuta sihtkohta pärast printimist. Bitly avaldatud uuringuandmete kohaselt väidab umbes 7 kümnest turundajast, et nad uuendavad või suunavad oma dünaamilisi koode ümber vähemalt kord kuus. Meie platvormi andmed mõõdavad, mis tegelikult juhtub — piirdudes 28 541 dünaamilise koodiga tasulistel kontodel, kus redigeerimisõigus on koodi kogu eluea jooksul piiramatu:
See on tohutu ütlemise/tegemise vahe — ja see on numbri meelitavam versioon, mõõdetud ainult maksvate klientide puhul, kes saavad redigeerida mis tahes koodi, igal ajal, ilma lisakuludeta. Koodi tasandil ei puudutata kahte kolmandikku kunagi pärast käivitamispäeva. Suurim esimeste redigeerimiste klaster toimub 24 tunni jooksul pärast loomist — trükivigade parandused ja seadistuse muudatused, mitte kampaania haldamine.
Kas see tähendab, et muudetavus on kasutu? Ei — see tähendab, et enamiku ostjate peas on selle hind valesti määratud. Muudetavus ei ole töövoo funktsioon, mida kasutate igakuiselt. See on kindlustus uuesti printimise vastu. Umbes kolmandik tasulistest koodidest saab lõpuks tõelise käivitusjärgse redigeerimise — igaüks neist on välditud visiitkaartide, menüüde või pakendite uuesti printimine, kui URL sureb, PDF uueneb või kampaania pöördub. Üks välditud uuesti printimine tasub tavaliselt funktsiooni eest aastaid. Lihtsalt ärge ostke QR-platvormi, sest kujutate ette, et testite sihtkohti A/B-meetodil iga nädal. Andmed ütlevad, et te ei tee seda.
1 kümnest "skaneeringust" ei ole inimene
Viimase 12 kuu jooksul, 10,2% toorskannimise sündmustest meie platvormil pärines automatiseeritud agentidelt — tööaja monitorid, turvalinkide kontrollijad ja roomikud, mis järgivad QR-i ümbersuunamise URL-e. Me tuvastasime nad kasutajaagendi järgi ja välistasime nad sellest aruandest kõigist seadme, OS-i ja brauseri andmetest.
Millal inimesed skaneerivad: päeva ja tunni kuumakaart
Reede on kõige tihedam skaneerimispäev (15,6% iganädalastest skaneeringutest), millele järgneb laupäev (15,1%). Pühapäev on kõige vaiksem (12,7%). Vahe on reaalne, kuid tagasihoidlik — QR-skaneerimine on igapäevane tegevus, mitte nädalavahetuse oma.
Skaneerimismaht nädalapäeva ja tunni (UTC) järgi, viimased 12 kuud
Tumedam = rohkem skaneeringuid · vii hiir üle mis tahes lahtri
Allikas: Pageloot platvormi andmed, viimased 12 kuud. Ajad UTC-s — Euroopa-keskse skaneerimisbaasiga nihkub kohalik tippaeg umbes 1–3 tundi hilisemaks. Diagramm on taaskasutatav CC BY 4.0 litsentsi alusel koos viitega.
Kõige tihedamad ajavahemikud on reede kell 08:00 UTC ja laupäeva keskpäev — töönädala lõuna- ja nädalavahetuse vaba aja muster, mis on kooskõlas menüüde, jaemüügi ja sündmustega, mis mahtu suurendavad. Kalendrilise hooajalisuse osas on meie andmed vastuolus levinud tööstusharu väitega, et detsember on QR-koodide tipphooaeg: sellel platvormil, mai, oktoober ja märts on kõige tugevamad kuud, detsember on keskmisel kohal. Hooajalisus sõltub sellest, millele teie koodid on trükitud, mitte kalendrist.
Kus inimes
Scans were recorded from 235 countries and territories; 125 of them logged 1,000+ scans. The headline: QR scanning is far less US-centric than US-focused reports suggest. The United States is the #1 country — with just 11.9% of global volume.
Top 15 countries by all-time scans
Hover the bars
Source: Pageloot platform data, 2020–2026. Chart reusable under CC BY 4.0 with attribution.
Fastest-growing scan markets (YoY, min. 5,000 scans)
| Riik | Last 12 months | Prior 12 months | Growth |
|---|---|---|---|
| Czechia | 46,551 | 23,186 | +101% |
| Ireland | 43,533 | 25,351 | +72% |
| Iraq | 85,561 | 59,231 | +44% |
| Austria | 7,273 | 5,320 | +37% |
| Italy | 51,012 | 40,770 | +25% |
| Sweden | 44,099 | 35,536 | +24% |
Seadmed: iPhone edestab Androidi, Safari domineerib
Viimase 12 kuu inimskannide (robotid välja arvatud) põhjal, 87,1% toimus mobiilseadmel. iOS edestab Androidi 48,9% vs 38,2% globaalselt sellel platvormil — tavapärase regionaalse mööndusega, et iOS domineerib Põhja-Ameerikas ja Lääne-Euroopas, samas kui Android juhib Aasias ja suures osas mujal maailmas.
Operatsioonisüsteemide osakaal inimskannidest, viimased 12 kuud
Automatiseeritud kasutajaagendid välja arvatud
Allikas: Pageloot platvormi andmed, viimased 12 kuud, robotliiklus välja arvatud. Diagramm on taaskasutatav CC BY 4.0 litsentsi alusel koos viitega.
| Brauser | Inimskannide osakaal |
|---|---|
| Mobiilne Safari | 38.8% |
| Chrome Mobile | 22.9% |
| Samsungi Internet | 8.3% |
| Edge | 7.5% |
| Chrome Mobile (iOS) | 6.7% |
| Chrome (töölaud) | 4.7% |
Praktiline järeldus: mida iganes QR-kood näitab, seda hinnatakse telefonis, kõige sagedamini Safaris. Kui sihtleht, PDF või menüü ei ole mobiilipõhine ja kiire, oli skaneerimine raisatud – ja vastavalt ülaltoodud võimuseaduse jaotisele ei saa enamik koode palju skaneeringuid, mida raisata.
Mida inimesed QR-koodideks muudavad – ja kuidas see muutub
Lihtne lingi QR-kood on endiselt #1, kuid see kaotab pidevalt oma osakaalu: 44,8% kõigist kunagi loodud koodidest, langedes 35,8%-ni 2025. aastal loodud koodidest. Seda asendab sisu majutamine – koodid, mis kannavad sisu ise, selle asemel et veebisaidile viidata:
QR-koodi tüübid: 2025. aasta loomingu osakaal
Hõljutage
Allikas: Pagelooti platvormi andmed. Diagramm on taaskasutatav CC BY 4.0 litsentsi alusel koos viitega.
Kolm muutust paistavad silma. PDF-koodid peaaegu kahekordistusid — ajaloolistest loomistest 13,3%-lt 2025. aasta loomistest 24,3%-le, mida vedasid peaaegu täielikult mitmedokumendilised koodid, mis teenindavad terveid failikomplekte (menüüd, juhendid, kataloogid, spetsifikatsioonilehed) ühest trükitud koodist. Asukohakoodid kasvasid 5 korda osakaalus (1,2% → 6,0%), kuna Google Mapsi QR-koodidest sai arvustuste genereerimise ja teejuhiste põhiosa. Ja heli-QR-koodid ilmusid kuni 4,0% — muuseumid, mälestusmärgid, tootejuhised ja häälsõnumid. Samal ajal on 94,4% kõigist platvormil olevatest koodidest dünaamilised; staatiline on nüüd nišš koodidele, mis tõepoolest kunagi ei muutu.
Turukontekst: kolmandate osapoolte numbrid, lühidalt
Täielikkuse huvides — kuna enamik inimesi satub statistikalehtedele turusuuruse numbreid otsides — on siin laialdaselt tsiteeritud kolmandate osapoolte numbrid. Erinevalt kõigest eelnevast ei ole need meie andmed ja soovitame kontrollida algallikaid:
| Statistika | Näitaja | Allikas |
|---|---|---|
| Globaalne QR-koodide turg, 2025 | ~13,04 miljardit dollarit, prognoositav ~33,14 miljardit dollarit aastaks 2030 | Mordor Intelligence |
| USA nutitelefonikasutajad, kes skannivad QR-koode, 2026 | Prognoositav ~102,6 miljonit | eMarketer / Insider Intelligence |
| Dünaamiliste QR-koodide turuosa | ~65% | Mordor Intelligence |
| Turundajad, kes kasutavad QR-koode kampaaniates | 90%+ | Mitmed tööstusharu uuringud |
Väärib märkimist pärast robotite jaotist: koondatud tööstusharu skannimisprognoosid on koostatud platvormide poolt teatatud toorandmete põhjal, mis – meie andmetel – sisaldavad ligikaudu 10% automatiseeritud liiklust, mida keegi seni ei avaldanud.
Kuidas seda andmeid tsiteerida ja taaskasutada
Pageloot QR-koodi statistikaaruanne 2026 — pageloot.com/qr-code-statistics/
Kõik sellel lehel olevad statistikad ja diagrammid võivad olla uuesti avaldatud CC BY 4.0: tasuta kasutamiseks artiklites, uuringutes, esitlustes ja aruannetes, viitega sellele lehele atribuudina. Kogu koondandmestik on avalik GitHubis: github.com/siimti/qr-code-statistics. Ajakirjanikud: saame pakkuda kohandatud lõikeid (riigi või kooditüübi järgi) või tsitaati mis tahes leiu kohta — tavaliselt samal päeval. Võtke meiega ühendust pageloot.com.
Andmete värskendamine: kord kvartalis. Sellel lehel olevad andmed kontrolliti viimati juulis 2026.
Rakendage andmed tööle.
Tasuta QR-koodi generaator → Eluaegne pakkumine alates $197 → Võrdle 10 QR-platvormi →Korduma kippuvad küsimused
Pagelooti analüüsitud 494 380 QR-koodist 34,6% ei skannitud kordagi. Tasulistel ärikontodel langeb see määr 14,6%-ni; tasuta proovikontodel on see 35,8%, mida suurendab prooviperioodi lõppemine. Koodid, mis on seotud tegeliku kasutusjuhtumiga – menüüd, pakendid, arvustused, maksed – on need, mida skannitakse.
Keskmine on 26,3 skanni, kuid mediaan on vaid 1 — skannide maht järgib astmeseadust, kus koodide tipp 1% hõlmab 80.4% kõigist skannidest. Mediaanid ja protsentiilid on ainsad ausad võrdlusalused: ületa 12 skanni ja kood on kõigi QR-koodide tipp 10%-s.
Nii kaua kui trükitud materjal ringleb. Pagelooti 2023. aasta kohordis saabus 63.4% koodi eluaegsetest skaneeringutest pärast 90. päeva ja 40.5% pärast esimest aastat. Rohkem kui pool kõigist skaneeringutest toimub 6+ kuud pärast loomist.
Harva — isegi täieliku juurdepääsuga. Tasulistel kontodel ei redigeerita 54,81% dünaamilistest koodidest üldsegi ja 67,51% ei redigeerita kunagi pärast esimest päeva. Muudetavus toimib kindlustusena uuesti printimise vastu, mitte kui igakuine töövoog.
Välja arvatud robotliiklus, moodustab iOS 48,9% skaneeringutest ja Android 38,2% Pagelooti platvormil. 87,1% kõigist skaneeringutest toimub mobiilseadmetel ja ainuüksi Mobile Safari moodustab 38,8% skaneerimisliiklusest.
Ameerika Ühendriigid juhib 11,9%-ga ülemaailmsest skannimismahust, millele järgnevad Türgi, Ukraina, Indoneesia ja Hispaania. Kõige kiiremini kasvavad turud aastast aastasse on Tšehhi (+101%) ja Iirimaa (+72%).
Agregeeritud, anonümiseeritud platvormi andmed Pagelootist: 12 988 255 skannimissündmust 884 074 QR-koodi kohta, mis on loodud enam kui 20 000 brändi poolt juuli 2020 ja juuli 2026 vahel. Seadme ja brauseri statistika välistab tuvastatud botiliikluse. Täielikud üksikasjad metoodika jaotises.
Teie QR-koodid peaksid aruandest kauem vastu pidama.
63% QR-koodi skannimistest toimub pärast 90. päeva. Veenduge, et teie koodid oleksid siis veel elus – üks makse, püsivad koodid.
Vaata plaane → Eluaegne pakkumine alates $197 →Platvormi statistika on tuletatud agregeeritud, anonüümsetest andmetest üle 12 988 255 skaneerimissündmuse ja 884 074 QR-koodi kohta, mis on loodud Pagelootis juuli 2020 ja juuli 2026 vahel. Isiklikult tuvastatavat teavet ei kasutatud ega ligipääsetud. Seadme, OS-i ja brauseri andmed välistavad tuvastatud automatiseeritud kasutajaagendid. "Tasuline konto" tähendab mis tahes kontot, millel on vähemalt üks edukas tasu. Kolmandate osapoolte turuandmed on parafraseeritud Mordor Intelligence'i, eMarketer / Insider Intelligence'i ja tööstusuuringute avalikult kättesaadavatest aruannetest ja jäävad nende vastavate väljaandjate omandiks. Platvormi andmed peegeldavad Pagelooti kliendibaasi ja võivad erineda teistest platvormidest. Sellel lehel olevat statistikat ja graafikuid võib uuesti avaldada CC BY 4.0 litsentsi alusel, viidates sellele lehele. Andmeid vaadatakse üle ja värskendatakse kord kvartalis.









